DŽIUGUS LAIMĖJIMAS

           2017 metais mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininke Daiva Daukševičiene ir pradinio ugdymo mokytoja metodininke Božena Senkanec dalyvavo nacionaliniame neformalaus ugdymo projekte „Sveikos gyvensenos abėcėlė”, kurio tikslas – ugdyti vaikų sveikos gyvensenos įpročius ir skatinti jų kūrybinius – literatūrinius įgūdžius. Nacionalinio konkurso metu iš 85 paraiškas pateikusių klasių buvo atrinkta 10 labiausiai motyvuotų klasių. Mūsų trečiokai taip pat pateko į laimingųjų sąrašą.

        Projekto metu 3 klasių mokiniai, besimokantys įvairiose Lietuvos mokyklose, dalyvavo interaktyvioje edukacinėje programoje, kurioje įgyjo žinių, kaip sveikai ir laimingai gyventi bei įsitraukė į kūrybinį procesą. Mokiniai taip pat dalyvavo kūrybinių darbų konkurse: pasidalindami įgytomis žiniomis, kūrė istorijas, kurių pagrindinis herojus Marsietis, susiduriantis su įvairiais nuotykiais ir iššūkiais.

        Trylika vaikiško humoro nestokojančių  istorijų  pateko į nuostabią knygą „Marsiečio abėcėlė”, kurią  iliustravo profesionalus dailininkas Vilmas Narečionis. Vieną iš trylikos istorijų parašė ir mūsų gimnazijos mokinys Nikita Bražickis. Didžiuojames, kad mūsų Longino Komolovskio gimnazijos mokinio istorija buvo atrinkta ir pateko į knygą. Tai yra didelis mokytojos Daivos Daukševičienės, kuri paskatino vaikus dalyvauti šiame projekte, nuopelnas.

        Džiaugiamės, kad šia ypatinga proga buvome pakviesti į vaikų sukurtos knygos „Marsiečio abėcėlė” pristatymą, kuris vyko š. m. vasario 24 d. Vilniaus knygų mugėje, LITEXPO parodų rūmuose.  Vaikai, jų tėveliai, mokytojai dalyvavo teatralizuotame renginyje  ir vaikų apdovanojimo ceremonijoje. Buvo džiugu susitikti su trečiokais, kurie dalyvavo šiame projekte. Smagu, kad laimėtojui, Nikitai Bražickiui, scenoje įteikė knygą, kurioje yra jo kūrinys. Knygoje taip pat yra ir jos autorės  Eglės Jokužytės autografas.

Linkime didelės sėkmės Nikitai ir kitiems mokiniams dalyvaujant įvairiuose kūrybiniuose bandymuose!

3-4 klasės vadovė Božena Senkanec

Posted by at 2018-02-26
Filed in category: Naujienos,

Parašykite komentarą